DOSTSARAYI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDOSTSARAYI FM Radyomuz
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Ortaklar
Forum
En son konular
» Mavi Erkek flatcast radyo temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:33:56 tarafından Admin

» Siyah Beyaz Ask Flatcast radyo temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:31:55 tarafından Admin

» sari cicek flatcast radyo temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:27:45 tarafından Admin

» Kirmizi tema FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:26:20 tarafından Admin

» 3 Güzel Erkek Dj Flatcast Radyo Temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:23:25 tarafından Admin

» Türkiz Polis Kiz Flatcast Radyo Temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:20:29 tarafından Admin

» Sustum FCP Li Siyah beyaz Tema
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:17:54 tarafından Admin

» Semsiyeli Kiz Flatcast Radyo Temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:16:04 tarafından Admin

» Mavi Papatya Flatcast Radyo Temasi FCP Li
Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptySalı 3 Ocak - 1:14:02 tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
Admin
Anlamli Sitemli msn Sözleri I_vote_lcapAnlamli Sitemli msn Sözleri I_voting_barAnlamli Sitemli msn Sözleri I_vote_rcap 
sukurbagasi
Anlamli Sitemli msn Sözleri I_vote_lcapAnlamli Sitemli msn Sözleri I_voting_barAnlamli Sitemli msn Sözleri I_vote_rcap 
yarenselvi54
kaya1414
@seyran@
*By_EsMeR*

Anlamli Sitemli msn Sözleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Anlamli Sitemli msn Sözleri Empty
MesajKonu: Anlamli Sitemli msn Sözleri   Anlamli Sitemli msn Sözleri EmptyÇarş. 9 Kas. - 22:13:52

aşk aradım hicran buldum dost aradım düşman buldum sevdiyime pişman oldum gerisini sorma gitsin..

kalbimde kırılmadık yer varsa al onuda kır

SENİ benİMkADAr sEVEnLEnleR sAnA beİNmKAdar HAsreT KAlsıN

sevdim ama değmezmişsin 1 şerefsizmişsin şerefsizliğine boncuk takta nazar değmesin

UMARIM AŞKIMA LAYIK OLMAYAN SEN AHIMLA YAŞAMAYA ALIŞIRSIN.

Seni seviyorum diyene inanma yol ver beni en son bırakıp gidende beni herşeyden çoq severdi boşver...

ArAmIoRuM kImSeYı olMaSı gErKnLeR ZaTeN YaNımdA..yAnImDA OlmAyIp gidEnLer kıMn uMrUnDa...

KİMSENİN KİMSEYİ UMURSAMADIĞI BU DÜNYADA UNURMASANMAYAN BİRİNİ UMURSADIĞIM İÇİN UMURSANMACAK Bİ HALDEYİM:(SadSad

S€N sadece benim kalbimdeyken asilsin dikkat et kalbimdn düşmek üzeresin

Ne senden rüku artık, ne de benden kıyam ... Bundan sonra.. Selamun aleyküm, Aleyküm selam
insanda güzel olan yüzdür, yüzde olan gözdür. ama insani insan yapan agizdan cikan sözdür

bu saateen sonra uğraşmam dünümle dünümdekilerle ben yarına bakarım yanımdakilelerle

ben yenilseydim şimdiye burda olmazdım

Kadın vardır, çerden ç ten aş eder; kadın vardır, pişmiş aşı taş eder..!

Diyorsunki; "Ben sana gönlümü verdim." İyi de gönül dediğin nedir ki ey sevgilim...? Ben sana hiç gönlümü verirmiyim! Çünkü gönül dediğin toprağa girince toz olur, toprak olur. Ben sana ruhumu veririm. Çünkü ruhum sende sonsuzluk olur!Devamını Gör
[HZ MEVLANA
Kimi zaman düşeceksin, kimi zaman çelme takacaklar ayağına, kimi zaman set çekecekler, yorulacaksın kimi zaman fakat, yolunun yüceliğini bilecek, Bismillah diyecek ve yürüyeceksin. Önce Rabbine sonrada kendine güveneceksin

Yanımda kim olursa olsun KALBİMDEKİ SENSİN !! Nereye gidersem gideyim.. YOLUMDA...Kİ SENSİN !! Kimselere bakmam sensiz..GÖZÜMDEKİ SENSİN !! Başkasına CANIM demem ÇÜNKÜ CANIM SENSİN !! Olmasan da yanımda İÇİMDEKİ hep SENSİN

Aşk denilen sevgili vardır, gitti mi; aşkın anlamı kalmaz. Bir de dost denilen insan vardır, gitti mi; yeri dolmaz

İnsanı ateş değil, kendi gafleti yakar. Herkeste kusur görür, kendine kör bakar. Bil ki; Neye nasıl bakarsan, O sana öyle bakar

Bunca kalp kırıklıklarına rağmen küçüklüğümde yaptığım gibi rüzgarı arkama alıp bağırmak istiyorum hayata: “Acımadı ki

Hayatımdan Gidenler... Bir Daha Geri Gelmeyi Hayal Bile Etmeyin... Hayatıma Yeni... Girenler Gitmeyi Düşünürseniz Hiç Beklemeyin... Kalıp Tanımaksa Amacınız Durun İzleyin.. Başkalarından Değil, Beni Benden Öğrenin

Sarılmak neden güzeldir bilir misin? Çünkü sağ tarafta kalp yoktur ve orası hep boştur, Sarlınca sağ tarafını onun kalbi doldur

Bİr GüL Sevdim Dikeni Battı Seni Sevdim GoTun KaLkTı

Bir Mutluluk Uğruna Yıpranıp Gidiyoruz Kimi Güzelim Der Kimi Özelim Der Sevgi Ne Özellik İster Ne De Güzellik Sevgi Sadece Yürek İster

HeR SeÇiM Bi KaYbEdİşTiR,BeNi KaYbEtMeYi SeÇeNi BeN KaZaNmAk İçİn UğRaŞmAm...

bir yudum mutluluğa bir ömür istediler sevilmek istiyorsan canını verdediler.......

yalanmış dolanmış koynumda beslediğim bir yılanmış yedi veren güller solmuş orası şimdi çölmüş.

Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır

varlığım farkedilmez ama yokluğum koyar

Vurmayın bir daha yüreğime kalmadı mecali… Kabuk bağlamıyor artık yaraları

Sınırsız çiziklerin arasından… Yüreğimde kanamayan yer var mı anne?

Çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

kendimi çözmek istemiyorum çünkü ne kadar derinlere inersem o kadar yara aldıgımı görürüm

.....:::::BiR GüN ÖyLe Bi DoNaRkİ KaLbİn CeHeNnEm BiLe ÇöZeMeZ O BuZlArI:::::.....

DAL RUZGARI AFFETSE BİLE KIRILMIŞTIR BİR KERE

eskiden senin için dünyaları yakardım... şimdi kibrit çakarsam şerefsizim...

ben seni sewmistim ama sen ,sewilmeyi hiç haketmemissin..

Hayat cok acimasiz ama senin kadar BENCHILL ve VICDANSIZ degil!

Güzel olanı beğen,iyi olanı sev,doğru olanla yürü,kıymetli olanın da yanında kal..!!

sen öyle diyorsan öyle olsun dostsuz hayatında mutlu olursun ama sen sadece kötülük dolusun

Kalın İpe Düğüm Attım Sen O İpi İncelte İncelte Kopardın!!!

DOST DEDİĞİN YANINDA OLUR SEİN GİBİ SATIP KAÇMAZLAR KIYMET BİLENLER DİZLERİNİ DÖVÜP AĞLAMAZLARRRRR

KOPTUĞU YERDE BIRAK BU MASAL BÖYLE BİTSİN BİR ZAMANLAR HERŞEYİMDİN ARTIK HİÇ BİRŞEYİMSİN

Bu LafLar Sana Kapak Olsun Fena Oturdun Helal Olsun Tipin Yokki Şeklin Olsun İkile Yavrum Yolun Acık Olsun!!!

SÖZLERİN BÜYÜK YÜREĞİN KÜÇÜK YANLIŞLARIN ÇOK DOĞRULARIN YOK KENDİNE GÖRE ŞANSLISIN AMA BANA GÖRE ZAVALLISIN..

KızLar BıRiNi SévEr aMa ALDATMAZ!!Erkekler birini séevér 5 dk YAŞATMAZ!!!!

Aslında giden degil,kalandır terkeden.Giden bu yüzden gitmiştir zaten...

Sadece Baktığım Kadarsın Gözlerim Kapandığı An Bitersin

deger verdım yeterı kadar bundan sonra herkes ederı kadar

herseyi ögrendigin kadar bilirsin bunu da ögren sevdigin kadar sevilirsin Sad

düşman kelimesinin anlamını arkadas sıfatı tasıyanlardan öğrendim

SENDEN NEFRET BİLE ETMİYORUM ÇÜNKÜ NEFRET ETMEK BİLE Bİ DUYGUDUR

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.

héRkés inSanLıqı déqi$tirméyé çaLı$ıyor kimSé kéndini déqi$tiRméyi akLındaN qéciRmiorR!

ben gideni değil giden beni kaybetmiştir

Ne dicek bi söz kaLdı artık , nede tek bi keLime - Tébrik ederim ! Yiné ettin her$eyin iÇiné ~

kırılan kalbi altın iğneyle diksen bile izi kalır

Bazı Şeyler Affedilmeyecek Kadar Büyüktür Ama Affetmek Büyüklüktür..! Seni Affetmek Büyüklükse Bırak YaLan Dünyada Biz Küçük KaLaLım..!!

Gid£niN Y£ri ßoŞ kaLmaz, £Lߣt ßiR GüN doLaR... kaLıcı oLan VazoduR, Çiç£kL£R H£p soLaR...

Kim$eyi y0Lundan dönDüreCek qüCüm y0..k arTık(!)*DayanıkSızım..0Lduğun yerDe kaL...H0şÇakaL..!

Değer verdiğin insanlar sana değer vermiyorsa bırak kendi değeriyle kalsın...

gєlєи иє gєтiяdi ĸi gidєи иє göтüяsüи... вєи нαyαтıмdαи мємиυиυм вєиi sєvмєyєи ölsüи!!!

sana verdigim degeri bir güle verseydim gül dört Mevsim acardi

gitmek isteyen bırak gitsin eğer birgün dönmek isterse izin ver ne kaybettiğini görsün

gidene üzülme sevse gitmezdi gelene sevinme oda başkasından geldi bügün seni deli gibi seven dün başkasının uğrunda ölecekti

Yalan söyleme yalanım olursun Oyun oynama oyuncağım olursun.........

dost dediğim yalan oldu yar dediğim yılan oldu

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

İnsan yüreği, kaç yaşında olursa olsun ancak ona açılan yüreğe karşılık verir.

Bil ki düşmek değildir insanları üzen.. Elinden tutar gibi yapıp aslında itenlerdir insanı hayata küstüren

Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir.

Hiçbir zaman hayattan bembeyaz bir sayfa bekleme! Çünkü ikinci sayfa bile, birincinin izlerini taşır.."

нαуαтιм∂αη gιтмєуι тєя¢ιн є∂єηןєя ι¢ιη ∂öηüѕ ѕєƒєяןєяι ѕσηѕυzα ∂єк ιρтαן є∂ιןмιѕтιя

~ Hiçkimse bilinsin istemez canının yandığını. Bu yüzden sahte gülücüklerle gizler; yüzü gülerken kalbinin kırıldığını.

"En çok incittiğimiz kişilerin, aslında en çok sevdiklerimiz oluşu ne garip".

Olmadigim Biri Icin Sevilmektense, Kendim Oldugum Icin Nefret Edilmeyi Tercih Ederim...!

iki yüzLü insanLarın nesini beğenmezler anlamış değilim. İki tane Yüz İşte ~ Çevir Çevir ~ Tükür .. Smile))

Herkese layık olduğu değeri verceksin , öküze kravat takmanın alemi yok . ~

Benmde kalbım bos artık, tıpkı senın beynın gıbı.. Very Happy

Ne Para İstiyorum Ne Pul Tek İstediğim Yalansız Bir Kul...!

DaLga Geçerim ama Kırmam.. Ciddiye ALırım ama Takmam.. Çevremde bir çok arkadaşım var ama hepsini DosTum Yapmam..!

~ Hayat ÖyLe OyunLar Oynuyor Ki , Nereye Tutunsam Düşüyorum . Tam Da PaLyaçonun Dediği Gibi , 'AğLayamadığımdan GüLüyorumm' !.

Biqün Pişman oLupta Dönersen Geri.. GönüL Kapım Açık Ama Nah Girersin İçeri ! Wink

Sana söylüyorummmmmm HEYYYY.. Çok bilmiş hayat.. Sen beni yıktıkca.. Bak yine mutluyum herşeye inatttttttttttt....!!!

insanın büyüdükçe mi artıyor dertLeri.? Yoksa İnsan, büyüdükçe mi anLıyor gerçekLeri .?

Ne Reklam Yαpαrız görmemişler gibi...Ne De Övünürüz "Sonradan Görmeler" gibi.Biz Sαdece "ŞÜKREDERİZ" bize yakışan gibi... !!!

Kimseye gereğinden fazla ilgi duyma ki canını acıtmasın ve kimseyi gereginden fazla kırma ki vicdan azabı çekmeyesin...!!!

Suskunluğum Seni Yanıltmasın.. Konuşursam Kaldıramazsın Wink

Artık hayallerim suya düşecek diye kaygılanmıyorum. Çünkü, onlar düşe düşe yüzmeyi öğrenmişler ,)

Zannetmeyin gücüm bitti YORGUNUM! Zannetmeyin SUSKUNUM; Zannetmeyin artık YOKUM; Fırtınalar öncesi hep böyle DURGUNUM..!

Güzel olanı beğen.; iyi olanı sev.; doğru olanla yürü.; kıymetli olanın Yanında kal.; Sana değer vermeyeni koyver gitsin..!!!!

Sokak Lambası Gibi Olma Ey Yar! Kime Yandığın Belli Olsun.

Bir çuval pirincin içindeki siyah taşları seçmek kolaydır.
Asıl önemli olan, pirince benzeyen beyaz taşları seçebilmektir.

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter".

Ey Gönül!
Bilmez misin gözler sebepsiz yaşarmaz, dudaklar sebepsiz kurumaz,
Gönülde bir dert olmadıkça, kimsenin yüzü sararmaz!

Dil, tencerenin kapağına benzer. Kıpırdadı da kokusu duyuldu mu, ne pişiyor anlarsın.

Rabbim, kimseyi başkaların acılarından mutlu olmaya çalısan zavallılar kadar aciz etmesin!

İnsanlarla yüzyüze konuşarak her sorunu halledebilirsin;
Ama bazı insanlar gelir önüne, hangi yüzüne konuşacağını bilemezsin.

Sen kasırgalara dayanmışsın, rüzgârla mı yıkılacaksın!
Başka çaren yok yüreğim, dosta düşmana karşı ayakta kalacaksın.

Hayatta üç şeyi iki kere düşün:

Kırmadan önce bir KALBİ,
Çarpmadan önce bir KAPIYI,
Ve bitirmeden SÖZÜNÜ...
https://dostsarayi.forumieren.com

Anlamli Sitemli msn Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anlamli Msn Sözleri Nikleri
» Anlamli Msn Nikleri sözleri
» MSN sözleri Nikleri